Zamgławianie ULV - Skuteczna metoda Dezynfekcji i Dezynsekcji.

Czym jest zamgławianie ULV.

 

Zamgławianie ULV z ang. (ultra-low-volumeultra-mała objętość metoda ta jest stosowana do rozpraszania mikro-kropelek które to są dosłownie niewidoczne gołym okiem, ich średnica to ok. 30 mikronów. Dzięki takiej wielkości są one lekkie i bez problemu unoszą się w powietrzu.

 

Specjalistyczny środek dodany do urządzenia zamgławiającego ma na celu eliminacje bakterii, wirusów, mikroorganizmów a także dezynsekcji niepożądanych szkodników znajdujących się w powietrzu i na powierzchni.

 

Zamgławiacze o bardzo małej objętości (ULV) to maszyny do zamgławiania na zimno, które wykorzystują duże ilości powietrza pod niskim ciśnieniem do przekształcenia cieczy w kropelki, które są rozpraszane w atmosferze.

 

 

Dlaczego warto używać zamgławiania?

 

  • Szybkie i wydajne wdrożenie
  • Doskonała metoda do dezynfekcji pomieszczeń tj. (chlewy, magazyny, obory).

  • Dzięki bezpiecznym środkom dezynfekującym metoda ta jest bezpieczna do użycia w miejscach codziennego użytku przez ludzi.

  • Zwalczanie szkodników domowych tj. (pchły, pluskwy, mole, wszy).
     

  • Duży obszar działania w stosunkowo krótkim czasie.
  • Wyższa skuteczność dezynfekcji pomieszczeń w porównaniu z tradycyjnymi metodami dezynfekującymi.
  • Likwidacja przykrych zapachów.

  • Dezynfekcja ULV zabija do 99,9% znanych bakterii czy wirusów.

 

Czy zamgławianie pozostawia ślady?

 

Zamgławiacz rozprasza cząsteczki wody do bardzo małej objętości przez co  unoszą się one powietrzu. Dzięki temu metoda to nie powoduje zamoczenia ścian, sufitu czy mebli co mogło by doprowadzić do zniszczeniu. Przedmioty w pomieszczeniu mogą pozostać jedynie lekko wilgotne zaś nigdy mokre a sama metoda jest bezpieczna i nie pozostawia śladów.

22 września 2020
Usuń Odór facebook
www.usun-odor.pl

Zamgławianie ULV to nowoczesna i bardzo skuteczna metoda zarówno w dezynfekcji jak i dezynsekcji pomieszczeń. Na czym polega i jak ją stosować?

Zamgławianie Warszawa
Ozonowanie pomieszczeń
Usuń Odór

Usuń-Odór 

Profesjonalne Ozonowanie Wnętrz

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone.

Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć lub treści będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej. HASTA M.W

 

HASTA M.W to firma specjalizująca się w dystrybucji produktów oraz prowadzeniu profesjonalnego konsultingu z zakresu import towarów.
Dzięki wieloletnim kontaktom oraz nabytemu doświadczeniu w zakresie ozonatorów i oczyszczaczy powietrza prowadzimy kompleksowe usługi ozonowania pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych a także biurowych.

Menu

Informacje o firmie

HASTA M.W
Ul. 11 Listopada 55
05-270, Marki

Kontakt Hasta
Kontakt Hasta

+48 510-269-951

+48 608-553-373

Kontakt Hasta

kontakt@usun-odor.pl

Dla firm:

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie
Usuń Odór facebook