Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Co to jest zamgławianie ulv
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Zamgławianie to jedna z najskuteczniejszych metod do dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji pomieszczeń w której  wodę łączymy z odpowiednim środkiem bakteriobójczym, wirusobójczym lub grzybobójczym a następnie za pomocą dedykowanej maszyny zamgławiającej rozpylamy środek w postaci delikatnej mgły.

ULV z angielskiego (ultra-low-volume) czyli ultra-mała-objętość, polega na rozpyleniu mikro-kropelek które  są praktycznie niewidoczne gołym okiem a ich średnica sięga kilkudziesięciu mikronów.

Rozpylane kropelki dzięki niewielkiej wielkości tworzą zimną mgłę i dlatego też metoda ta nazywana jest zamgławianiem.  Efekt mgły pozwala preparatowi na dotarcie w trudno dostępne miejsca oraz by osiadł na wszystkich elementach w pomieszczeniu. Następnie po odparowaniu wody na powierzchni pozostaje sam preparat który ma bezpośredni kontakt z powierzchnią. Zamgławianie dzięki swojej specyfice jest stosunkowo szybką i bardzo efektywną metodą.

ULTRA-MAŁA-OBJĘTOŚĆ.

DZIAŁANIE ZAMGŁAWIANIA.

STOSOWANIE ZAMGŁAWIANIA ULV.

Zamgławianie ulv Warszawa

Zamgławianie ULV

Kontakt w sprawie zamgławiania ULV

Gdzie stosujemy

metodę

Zamgławiania ulv?

Usługa

Hale magazynowe,

produkcyjne.

Kluby sportowe, siłownie.

Tiry, busy.

Korytarze,

klatki schodowe.

Zamgławianie Warszawa

Przykładowe zastosowanie

Zamgławiania ulv

Usuwanie

zapachów

Dezodoryzacja.

Tępienie owadów

Dezynsekcja.

Główne zalety

Zamgławiania

Dezynfekcja

pomieszczeń.

Zamgławianie ulv skutecznie zwalcza nieprzyjemne i uciążliwe zapachy z pomieszczeń użytkowych czy magazynowych których usunięcie tradycyjnymi metodami jest bardzo ciężkie lub niemożliwe.

Szerokie spektrum środków do zamgławiaczy pozwala na skuteczną i szybką dezynfekcję wielu pomieszczeń zarówno użytku komercyjnego jak i prywatnego. Dzięki szybkości przeprowadzanego zabiegu zamgławianie to dobra metoda do dezynfekcji wielkopowierzchniowych pomieszczeń.

Zamgławianie to idealna metoda na tępienie owadów takich jak: pchły, muchy, wszy czy pluskwy. Doskonała penetracja zimnej mgły daje nam pewność dotarcia preparatu w trudno dostępne miejsca i prawidłowej dezynsekcji.

Szybki czas pracy.

Duża skuteczność.

Możliwość pracy na dużych powierzchniach.

Nie pozostawia śladów.

Kontakt.

biuro@usun-odor.pl

+48 510-269-951


Nie odbieramy? Napisz wiadomość, odpiszemy.

Usun Odor
Imię i nazwisko
Firma
Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!