Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook
Eliminacja roztoczy

Eliminacja alergenów i roztoczy.

Skuteczna eliminacja alergenów wytwarzanych przez roztocze kurzu domowego to ważny element w poprawie zdrowia i komfortu osób cierpiących na alergie.

 

 

Eliminacja roztoczy kurzu domowego

Roztocze - źródło uciążliwych alergenów.

Alergie na roztocze kurzu domowego posiada nawet 6 milinów Polaków.

Usuwanie roztoczy Warszawa i okolice.

Cennik usuwania roztoczy.

Metody usuwania roztoczy kurzu domowego.

 Roztocza zwane inaczej "pajęczakami" to mikroskopijne organizmy liczące do 30 tysięcy gatunków, zamieszkują wszystkie strefy klimatyczne a w domowym zaciszu kryją się z reguły w kurzu domowym, możemy je znaleźć w naszej pościeli, materacu, ubraniach, dywan, wykładzina czy obiciach np. tapicerki kanapy lub krzeseł.
 

Uważa się, że temperatura to główny czynnik jaki wpływa na rozwój i żywotność roztoczy a idealna temperatura do rozwoju jest w zakresie od 17°C do 28°C. Odpowiedni rozwój to również pokarm a do tego najlepiej nadaje się ludzki naskórek złuszczany przez cały dzień oraz wszelkiego rodzaju mikroelementy znajdujące się blisko pasożytów, dlatego też ważne jest regularne sprzątanie pomieszczeń.

 

 

Regularne sprzątanie - Bardzo ważną sprawą jest by nie dopuszczać do sytuacji zbierania się nadmiernego kurzu w domu. Regularne przecieranie kurzu z mebli i  odkurzanie newralgicznych miejsc tj. tapicerki czy dywany to podstawa w poprawie komfortu życia codziennego alergików. Warto też wspomnieć o praniu ekstrakcyjnym tapicerek przynajmniej raz na 6 miesięcy, pranie na mokro metodą ekstrakcji dociera w głąb runa dzięki czemu bardzo dobrze pozbywa się roztoczy z wnętrza tapicerki.

 

Ozonowanie - Ozon dzięki swoim znakomitym właściwością utleniającym działa bardzo dobrze na organizmy jedno – i wielokomórkowe  tj. alergeny, bakterie i roztocza. Wykazuje on nawet do 50 razy skuteczniejsze działania bakteriobójcze niż pospolity chlor. Wpływ ozonu na roztocze kurzu domowego był wielokrotnie podawany badaniom na całym świecie i efekt zawsze był bardzo korzystny. Według badań przedstawionych w piśmie Ozone: Science & Engineering z 2006 roku, inaktywacja żywych roztoczy kurzu domowego w kontrolowanych warunkach domowych o temp. 25°C była skuteczna już przy nie wielkiej stosunkowo ilości ozonu w atmosferze. Warto również wspomnieć, że ozon jest gazem mocno penetrującym powierzchnie,  wnika wgłąb runa tapicerek i wszystkich możliwych szczelin. Dzięki czemu zabieg ozonowania pomieszczeń jest wysoko skuteczny w walce z roztoczami.

 

Środków neutralizujących alergeny - Jednym z takich środków który używamy w firmie Usuń Odór jest Allergoff ®, środek tego typu ma za zadanie zintensyfikować eliminacje roztoczy i zawsze jest stosowany jako pierwszy zabieg przed rozpoczęcie ozonowania pomieszczeń. Allergoff ® Obniża ryzyko rozwoju uczulenia lub zaostrzenia przebiegu choroby alergicznej,  wspomaga również leczenie objawów choroby alergicznej i astmy oskrzelowej.

 

Allergoff ® Obniża ryzyko rozwoju uczulenia lub zaostrzenia przebiegu choroby alergicznej,  wspomaga również leczenie objawów choroby alergicznej i astmy oskrzelowej.

 

Świadczymy usługi eliminacji roztoczy zarówno dla rynku prywatnego jak i komercyjnego. Nasze usługi eliminacji roztoczy kierujemy dla mieszkańców Warszawy i wszystkich okolicznych miejscowości. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie a koszt zależny jest od: wielkości pomieszczeń i ich ilości, skali problemu i techniki potrzebnej do prawidłowego wykonania usługi.

 

 

 Według danych PTA "Polskiego Towarzystwa Alergologicznego" roztocze kurzu domowego są najczęstszą przyczyną chorób alergicznych u naszych rodaków. Uczulenie na roztocze kurzu domowego a dokładnie mówiąc na ich odchody może posiadać w Polsce nawet 6 milinów ludzi, gdzie większość z nich może nawet sobie nie zdawać sprawy z tego, że są alergikami. Odchody pajęczaków posiadają alergeny szkodliwe dla człowieka i rozpylane w powietrzu za pomocą kurzu domowego powodują u alergików takie objawy jak uporczywy kaszel, uczucie zatkanych dróg oddechowych, częste pobudki w nocy i trudności z zasypianiem, swędzenie skóry.

 

Do alergenów kurzu zalicza się m.in.:
 

  1. sierść zwierząt

  2. grzyby pleśniowe

  3. pyłki roślin

  4. fragmenty ciał i odchody roztoczy

  5. żywe roztocze

 

Uwaga!
Osoby z astmą czy chorobami płuc będą odczuwać skutki dużo bardziej intensywnie.

Nieleczona alergia na roztocze jest jednym z czynników wywołujących m.in astmę oskrzelową – nieuleczalną chorobę układu oddechowego.

Usun Odor
IMIĘ I NAZWISKO
FIRMA
TELEFON
E-MAIL
WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Napisz do nas, zapytaj o szczegóły i umów wizytę.
Odpowiemy jak najszybciej.