Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

+48 510-269-951

+48 608-553-373

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2021 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

www.usun-odor.pl
Usuń Odór facebook
Sprzęt do zamgławiania

Zamgławiacze ulv

Sprzęt do dezynfekcji, dezynsekcji, dezodoryzacji.

Zamgławianie to jedna z najskuteczniejszych metod do dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji pomieszczeń w której  wodę łączymy z odpowiednim środkiem bakteriobójczym, wirusobójczym lub grzybobójczym a następnie za pomocą dedykowanej maszyny zamgławiającej rozpylamy środek w postaci delikatnej mgły.

 

ULV z angielskiego (ultra-low-volume) czyli ultra-mała-objętość, polega na rozpyleniu mikro-kropelek które są praktycznie niewidoczne gołym okiem a ich średnica sięga kilkudziesięciu mikronów.

 

Rozpylane kropelki dzięki niewielkiej wielkości tworzą zimną mgłę i dlatego też metoda ta nazywana jest zamgławianiem.  Efekt mgły pozwala preparatowi na dotarcie w trudno dostępne miejsca oraz by osiadł na wszystkich elementach w pomieszczeniu. Następnie po odparowaniu wody na powierzchni pozostaje sam preparat który ma bezpośredni kontakt z powierzchnią. Zamgławianie dzięki swojej specyfice jest stosunkowo szybką i bardzo efektywną metodą.

Dezynfekcja za pomocą zamgławiaczy ulv przykładowego magazynu lub biura o powierzchni 100m2 zajmuje tylko kilka minut dzięki czemu metoda ta jest stosunkowo szybka i skuteczna.

 

Zamgławiacz ulv zapewni firmie szybki i sprawne działanie w przypadku wykrycia problemu.

Zamgławianie ulv na czym polega.

Nasza oferta.

Zamgławianie ulv Warszawa

Miejsca zastosowania maszyn

Zamgławiających.

Powierzchnia biurowa,

sale konferencyjne.

Korytarze i publiczne ciągi komunikacyjne.

Hale magazynowe,

chłodnie.

Przedszkola, szkoły, przychodnie.

Zamgławianie to jedna z najskuteczniejszych metod do dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji pomieszczeń w której wodę łączymy z odpowiednim środkiem bakteriobójczym, wirusobójczym lub grzybobójczym a następnie za pomocą dedykowanej maszyny zamgławiającej rozpylamy środek w postaci delikatnej mgły.

 

ULV z angielskiego (ultra-low-volume) czyli ultra-mała-objętość, polega na rozpyleniu mikro-kropelek które są praktycznie niewidoczne gołym okiem a ich średnica sięga kilkudziesięciu mikronów.

 

Rozpylane kropelki dzięki niewielkiej wielkości tworzą zimną mgłę i dlatego też metoda ta nazywana jest zamgławianiem. Efekt mgły pozwala preparatowi na dotarcie w trudno dostępne miejsca oraz by osiadł na wszystkich elementach w pomieszczeniu. Następnie po odparowaniu wody na powierzchni pozostaje sam preparat który ma bezpośredni kontakt z powierzchnią. Zamgławianie dzięki swojej specyfice jest stosunkowo szybką i bardzo efektywną metodą.

ZM007L
 • Produkt: Zamgławiacz ULV7L - ZM007L

 • Materiał: Plastic PE

 • Napięcie: 220V

 • Pojemność pojemnika: 7 L

 • Maksymalny wyrzut mgły: 5 metrów

 • Pobór: 850 watts

 • Wymiar produktu w opakowaniu:49*23*29cm

 • Wymiar produktu: 41*16*20cm

 • Waga: 4 kg

Zamgławiacz ZM007L to kompaktowe urządzenie z przeznaczeniem zarówno do dezynfekcji jak i deratyzacji czy dezynsekcji.

7 Litrowy zbiornik i ekonomiczna konstrukcja pozwala na pracę w małych i średnich pomieszczeniach biurowych, korytarzach, magazynach czy naczepach samochodów transportowych.

 

Cena: Do negocjacji.

Cena: Do negocjacji.

Dane techniczne.

Zamgławiacz ULV

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Zamgławiacz ulv mały 7L
Zamgławiacz ulv duży 12L
Zamgławiacz ULV
ZM012L

Zamgławiacz ZM012L to profesjonalne urządzenie które doskonale sprawdzi się do eliminacji szkodników, dezynfekcji pomieszczeń z bakterii, wirusów, czy dezodoryzacji po uciążliwym zapachu. Duży 12 Litrowy zbiornik pozwala na pracę przy dużych metrażach bez konieczności przerywania pracy.

 

Zamgławianie ULV - To nowoczesne rozwiązanie stosowane jako podstawowa metoda eliminacji patogenów na skalę wielkogabarytowych obiektów w krótkim czasie. Polega na rozpylaniu specjalnego środka chemicznego w postaci mikro-kropelek dzięki czemu są one lekkie i bez problemu unoszą się w powietrzu. Stosowane środki są wyjątkowo bezpieczne, nie wymagają konieczności wykluczania pomieszczeń na kilka godzin, i nie stwarzają zagrożenia dla ludzi.

 • Produkt: Zamgławiacz ULV 12L - ZM012L

 • Materiał: Plastic PE

 • Napięcie: 220V

 • Pojemność pojemnika: 12 L

 • Maksymalny wyrzut mgły: 8 metrów

 • Pobór: 1200 W

 • Wymiar produktu w opakowaniu:48*22*43cm

 • Wymiar produktu: 43*33*17cm

 • Waga: 3.96kg

Dane techniczne.

Usun Odor
Formularz do zapytań o sprzęt zamgławiający.
IMIĘ I NAZWISKO
FIRMA
TELEFON
E-MAIL
WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!