Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

www.usun-odor.pl
 1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook
Sprzęt do zamgławiania

Zamgławiacze ulv

Profesjonalny sprzęt do:
Sprzęt do dezynfekcji, dezynsekcji, dezodoryzacji.

Zamgławianie to jedna z najskuteczniejszych metod do dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji pomieszczeń w której  wodę łączymy z odpowiednim środkiem bakteriobójczym, wirusobójczym lub grzybobójczym a następnie za pomocą dedykowanej maszyny zamgławiającej rozpylamy środek w postaci delikatnej mgły.

 

ULV z angielskiego (ultra-low-volume) czyli ultra-mała-objętość, polega na rozpyleniu mikro-kropelek które są praktycznie niewidoczne gołym okiem a ich średnica sięga kilkudziesięciu mikronów.

 

Rozpylane kropelki dzięki niewielkiej wielkości tworzą zimną mgłę i dlatego też metoda ta nazywana jest zamgławianiem.  Efekt mgły pozwala preparatowi na dotarcie w trudno dostępne miejsca oraz by osiadł na wszystkich elementach w pomieszczeniu. Następnie po odparowaniu wody na powierzchni pozostaje sam preparat który ma bezpośredni kontakt z powierzchnią. Zamgławianie dzięki swojej specyfice jest stosunkowo szybką i bardzo efektywną metodą.

Dezynfekcja za pomocą zamgławiaczy ulv przykładowego magazynu lub biura o powierzchni 100m2 zajmuje tylko kilka minut dzięki czemu metoda ta jest stosunkowo szybka i skuteczna.

 

Zamgławiacz ulv zapewni firmie szybki i sprawne działanie w przypadku wykrycia problemu.

Zamgławianie ulv na czym polega.

Nasze zamgławiacze.

Zamgławianie ulv Warszawa

Miejsca zastosowania maszyn

Zamgławiających.

Powierzchnia biurowa,

sale konferencyjne.

Korytarze i publiczne ciągi komunikacyjne.

Hale magazynowe,

chłodnie.

Przedszkola, szkoły, przychodnie.

Zamgławianie to jedna z najskuteczniejszych metod do dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji pomieszczeń w której wodę łączymy z odpowiednim środkiem bakteriobójczym, wirusobójczym lub grzybobójczym a następnie za pomocą dedykowanej maszyny zamgławiającej rozpylamy środek w postaci delikatnej mgły.

 

ULV z angielskiego (ultra-low-volume) czyli ultra-mała-objętość, polega na rozpyleniu mikro-kropelek które są praktycznie niewidoczne gołym okiem a ich średnica sięga kilkudziesięciu mikronów.

 

Rozpylane kropelki dzięki niewielkiej wielkości tworzą zimną mgłę i dlatego też metoda ta nazywana jest zamgławianiem. Efekt mgły pozwala preparatowi na dotarcie w trudno dostępne miejsca oraz by osiadł na wszystkich elementach w pomieszczeniu. Następnie po odparowaniu wody na powierzchni pozostaje sam preparat który ma bezpośredni kontakt z powierzchnią. Zamgławianie dzięki swojej specyfice jest stosunkowo szybką i bardzo efektywną metodą.

ZM007L
 • Produkt: Zamgławiacz ULV7L - ZM007L

 • Materiał: Plastic PE

 • Napięcie: 220V

 • Pojemność pojemnika: 7 L

 • Maksymalny wyrzut mgły: 5 metrów

 • Pobór: 850 watts

 • Wymiar produktu w opakowaniu:49*23*29cm

 • Wymiar produktu: 41*16*20cm

 • Waga: 4 kg

Zamgławiacz ZM007L to kompaktowe urządzenie z przeznaczeniem zarówno do dezynfekcji jak i deratyzacji czy dezynsekcji.

7 Litrowy zbiornik i ekonomiczna konstrukcja pozwala na pracę w małych i średnich pomieszczeniach biurowych, korytarzach, magazynach czy naczepach samochodów transportowych.

 

Cena: Do negocjacji.

Cena: Do negocjacji.

Dane techniczne.

Zamgławiacz ULV

Formularz kontaktowy

Zamgławiacz ulv mały 7L
Zamgławiacz ulv duży 12L
Zamgławiacz ULV

Dostarczamy sprzęt dla:

ZM012L

Zamgławiacz ZM012L to profesjonalne urządzenie które doskonale sprawdzi się do eliminacji szkodników, dezynfekcji pomieszczeń z bakterii, wirusów, czy dezodoryzacji po uciążliwym zapachu. Duży 12 Litrowy zbiornik pozwala na pracę przy dużych metrażach bez konieczności przerywania pracy.

 

Zamgławianie ULV - To nowoczesne rozwiązanie stosowane jako podstawowa metoda eliminacji patogenów na skalę wielkogabarytowych obiektów w krótkim czasie. Polega na rozpylaniu specjalnego środka chemicznego w postaci mikro-kropelek dzięki czemu są one lekkie i bez problemu unoszą się w powietrzu. Stosowane środki są wyjątkowo bezpieczne, nie wymagają konieczności wykluczania pomieszczeń na kilka godzin, i nie stwarzają zagrożenia dla ludzi.

 • Produkt: Zamgławiacz ULV 12L - ZM012L

 • Materiał: Plastic PE

 • Napięcie: 220V

 • Pojemność pojemnika: 12 L

 • Maksymalny wyrzut mgły: 8 metrów

 • Pobór: 1200 W

 • Wymiar produktu w opakowaniu:48*22*43cm

 • Wymiar produktu: 43*33*17cm

 • Waga: 3.96kg

Dane techniczne.

Usun Odor
Formularz do zapytań o sprzęt zamgławiający.
IMIĘ I NAZWISKO
FIRMA
TELEFON
E-MAIL
WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
PSG Polska

Formularz kontaktowy