Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Czym się dokładnie zajmujemy w Usuń Odór.


Usuń Odór od 2016 roku świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie dezynfekcji i dezodoryzacji pomieszczeń a także eliminacji roztoczy kurzu domowego.

Nasze usługi przeprowadzamy najskuteczniejszymi metodami na rynku, takimi jak: ozonowanie pomieszczeń, zamgławianie ulv czy klasyczny oprysk.

 

Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie dlatego też dla najlepszego możliwego efektu wykonywanych usług, metody pracy zawsze dopasowywane są indywidualnie do panującej sytuacji u klienta.

 

 

Nasze usługi.

 

Dezynfekcja pomieszczeń - Zabieg, którego celem jest eliminacja drobnoustrojów na powierzchni lub w powietrzu takich jak wirusy i bakterie, szczególnie tych chorobotwórczych i szkodliwych dla zdrowia. Powierzchnia lub przedmioty po przeprowadzonej dezynfekcji pozostaną czyste a rozwój mikroorganizmów zostanie zatrzymany.

 

Dezodoryzacja pomieszczeń - Zabieg którego celem jest poprawa jakości powietrza i doprowadzenie do eliminacji zapachów pochodzenia organicznego lub chemicznego. Główną zaletą zabiegu dezodoryzacji jest usunięcie odoru a nie maskowanie go pospolitymi środkami zapachowymi.

 

Eliminacja roztoczy kurzu domowego - Roztocza inaczej "pajęczaki" to mikro organizmy liczące nawet do 30 tysięcy gatunków, zamieszkują wszystkie strefy klimatyczne a w domowym zaciszu kryją się z reguły w kurzu domowym. Zabieg ma na oczyszczenie pomieszczenia ze szkodliwych mikroorganizmów.

 

 

Ozonowanie i zamgławianie usługi w Warszawie.

 

Przedstawione powyżej usługi wykonujemy z powodzeniem na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Nasze działania kierowane są zarówno do osób prywatnych jak i firm czy instytucji Państwowych. Działamy w systemie 24/7 a wykonywaną pracę dostosowujemy zawsze do panującej sytuacji u Klienta.

 

Więcej informacji na temat usług w Warszawie na stronie: Ozonowanie Warszawa

 

27 lipca 2021
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Naszą główną siedzibą jest miasto Warszawa i to tutaj wykonujemy najwięcej naszych zleceń. Czym się dokładnie zajmujemy i jakie usługi świadczymy dla naszych sąsiadów z Warszawy?

Profesjonalne usługi dezynfekcji i dezodoryzacji na terenie Warszawy.

I więcej...

 

 

 

Ozonowanie   

Autokarów  

 

 

 

 

Ozonowanie   

Obiektów sportowych  

 

Zaufali nam:

Ozonowanie mieszkań Warszawa
Ozonowanie gabinetów lekarskich Warszawa
Ozonowanie autokarów Warszawa
Ozonowanie biur Warszawa

 

 

   

    Mieszkania

    prywatne.

 

Biura i sale  

    konferencyje.  

 

    Gabinety

    lekarskie.

 

 

 Autokary i     

 busy.

 

Dezynfekcja klubów fitness
Ozonowanie magazynów

   Obiekty   

   sportowe.  

 

   Hale   

   magazynowe.  

 

Dezynfekcja i Dezodoryzacja pomieszczeń, miejsca w których najczęściej pracujemy.

   Dezynfekcja 

   • opis • zastosowanie • metody