Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

+48 510-269-951

+48 608-553-373

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2021 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Usuń Odór świadczy usługi w zakresie dezynfekcji i dezodoryzacji a także eliminacji roztoczy kurzu domowego na terenie miasta Zakroczym. Pracę wykonujemy metodami: ozonowania pomieszczeń, zamgławiania ulv a także za pomocą klasycznego oprysku.

 

Prace związane z eliminacją uciążliwych zapachów wykonujemy najbardziej efektywnymi metodami i atestowanymi środkami a dezynfekcje przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób oraz Głównego inspektoratu sanitarnego.

 

www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Ozonowanie Zakroczym

Usługi dezynfekcji pomieszczeń Zakroczym.

Dezodoryzacja pomieszczeń Zakroczym

Eliminacja roztoczy Zakroczym

Szukasz firmy która pomoże rozwiązać twój problem?  Napisz do nas i umów wizytę!

Kontakt

E-mail: biuro@usun-odor.pl

 

Tel: +48 608-553-373
Tel: +48 510-269-951

 

Nie odbieramy?

Napisz wiadomość, opiszemy!

Imię i nazwisko
Firma
Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy.

Usługi ozonowania Zakroczym
Dezynfekcja Zakroczym

Dezynfekcja jest zabiegiem mającym na celu wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych z naszego otoczenia. Usuwa między innymi różnego typu bakterie, patogeny i wirusy a także przeciwdziała zakażeniom.

 

W procesie dezynfekcji wykorzystujemy najskuteczniejsze dostępne technologie. Działamy metodami ozonowania pomieszczeń, zamgławiania oraz klasycznego oprysku a stosowaną metodę zawsze dobieramy do danej sytuacji i specyfiki pomieszczenia. Usuń Odór przeprowadza dezynfekcję zawsze zgodnie z zaleceniami ECDC i GIS. Nasze usługi wykonujemy w sektorze prywatnym oraz biznesowym.

 

Dezynfekcję przeprowadzamy na terenie miasta Zakroczym

Dezodoryzacja  to zabieg mający na celu usunięcie niepożądanych zapachów których eliminacja klasycznymi metodami jest nieskuteczna lub bardzo ciężka.

 

W procesie dezodoryzacji stosujemy metodę ozonowania pomieszczeń niekiedy łącząc ją z dodatkowym opryskiem atestowanymi środkami wspomagającymi i przyspieszającymi efekt dezodoryzacji.

 

Dezodoryzacja wykonujemy 24/7 na terenie Zakroczymia zarówno w sektorze prywatnym jak i biznesowym.

Roztocze kurzu domowego to odwieczny problem alergików liczących w Polsce nawet kilka milinów.

Odchody pajęczaków posiadają alergeny szkodliwe dla człowieka i rozpylane w powietrzu za pomocą kurzu domowego powodują u alergików wzmożone objawy alergii.

 

Skuteczna eliminacja alergenów wytwarzanych przez roztocze kurzu domowego to ważny element w poprawie zdrowia i komfortu osób cierpiących na alergie.

 

Do walki z roztoczami wykorzystujemy metodę ozonowania pomieszczeń oraz oprysku specjalnego do tego typu środkami. Usługi wykonujemy na terenie miasta Zakroczym.

Dezodoryzacja Zakroczym
Eliminacja roztoczy Zakroczym