Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Ozonowanie Warszawa Ursus

Usługi Dezynfekcji Dezodoryzacji

URSUS.

Dowiedz się więcej

Dezynfekcja i usuwanie zapachów Warszawa Ursus.

Usługi dla firm Ursus.

Ozonowanie Usuń Odór

Ozonowanie Ursus.

Dzielnica Ursus.

Świadczymy usługi profesjonalnej dezynfekcji, dezodoryzacji i eliminacji roztoczy pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych takich jak biura, hotele, gabinety lekarskie, szkoły i tym podobne.

 

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu i przeróżnym wyzwaniom na terenie Warszawy posiadamy nieocenione doświadczenie z zakresie świadczonych usług.

Jednym z głównych odbiorców naszych usług dezynfekcji i dezodoryzacji na terenie Warszawa Ursus są prywatne firmy. Współpracujemy z firmami na zasadzie stałych pakietów oraz jednorazowych usług prewencyjnych. Ozonowanie i zamgławianie ulv wykonujemy do dezynfekcji prywatnych biur, sal konferencyjnych, gabinetów lekarskich, restauracji, magazynów i innych obiektów. Każde zlecenie oceniane jest indywidualnie w celu dobrania odpowiedniej metody potrzebnej do dezynfekcji. Działamy siedem dni w tygodniu, dlatego też zawsze staramy się dostosować do wymagań i aktualnej sytuacji klienta.

Zajmujemy się profesjonalną dezynfekcją, usuwaniem zapachów i eliminacją roztoczy na terenie Warszawa Ursus.

 

Ozonowanie pomieszczeń wykonujemy zarówno w trybie nocnym jak i dziennym a nasze usługi dopasowujemy do sytuacji klienta.

Dezynfekcja Ursus
Dezynfekcja Ursus Warszawa

Postaw na czyste i

zdrowe powietrze razem z Usuń Odór.

Napisz do nas, wyceń i umów wizytę.

 

IMIĘ I NAZWISKO
FIRMA
E-MAIL
WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ursus – dzielnica w lewobrzeżnej części Warszawy. W latach 1952–1977 samodzielne miasto. Liczba zameldowanej ludności na dzień 01.01.2019 wynosi 60112. Na terenie dzisiejszego Ursusa od XIV wieku istniały trzy wsie: Czechowice, Skorosze i Szamoty, w późniejszym okresie również Gołąbki.

Ozonowanie Warszawa , źródło informacji dotyczących dzielnic Warszawy: pl.wikipedia.org

www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook