Ozonowanie to idealna metoda na roztocza, bakterie i wirusy

Roztocza i bakterie to duży problem dla alergików.

 

 Wielu z nas jest alergikami, jedni na kwiaty drudzy na orzeszki a jeszcze inni na roztocza kurzu domowego. Z roztoczami tego typu spotykamy się głównie w domowym zaciszu, chowają się one w naszej pościeli, kołdrze czy dywanach, są to maleńkie pajęczaki niedostrzegalne gołym okiem. Mieszkają z ludźmi, bo żywią się głównie złuszczonym ludzkim lub zwierzęcym naskórkiem. 

 

Więcej na temat roztoczy w osobnym artykule pod tym linkiem:

Czy roztocza są groźne?

 

Roztocza i bakterie to duży problem dla alergików.

 

Roztocza tak samo jak bakterię wywołują u alergików stany zapalne i dyskomfort, oczywistym jest, że nikt z nas nie chciałby takiego stanu odczuwać we własnym łóżku..

 

 

"Najczęściej na roztocze reagują układ oddechowy i skóra. Często to ze sobą współgra."

 

Systematyczne zwalczanie roztoczy, bakterii, wirusów w domu to podstawa.

 

Żeby zapobiegać naszej alergii i problemów zdrowotnych należy systematycznie zwalczać tego typu problemy w naszym domu.

 

Jak się za to zabrać?

 

1. Pierwszą sprawą jest pranie ekstrakcyjne tapicerek które dzięki swojej sile ssania i odpowiednio dobranej antyalergicznej chemii usunie większość z naszych domowych szkodliwych przyjaciół.

W tym celu najlepiej wynająć profesjonalną firmę zajmującą się wyłącznie praniem ekstrakcyjnym, zabieg taki powinniśmy robić raz na 3-4 miesiące, piorąc wykładziny, dywany, kanapy, krzesła oraz pościel i materace.

 

Usuwanie wirusów ozonem a także neutralizacja bakterii i roztoczy.

 

1. Bardzo dobrą metodą na pozbycie się wszelkich wirusów, roztoczy i bakterii jest Ozonowanie pomieszczeń. Bakteriobójcze działanie ozonu jest 50 razy (!) skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż pospolity chlor. Przy odpowiednio dobranym stężeniu usuwa wszelkie problemy z roztoczami kurzu domowego.

 

Ozon to również bardzo dobra usługa do stosowania po chorobach domowników problemami z pleśnią i różnego rodzaju odorem.

 

 

Nigdy nie ozonowałem co mam zrobić?

 

Nic prostszego, firma Usuń Odór zajmuje się Ozonowaniem na terenie Warszawy

Jeżeli masz jakikolwiek problem i chciałbyś poprawić komfort swojego domowego życia wystarczy się z nami skontaktować a my zrobimy co w naszej mocy by Ci pomóc.

 

Kopiowanie tekstu dozwolone w przypadku podaniu źródła artykułu w treści.

 

16 stycznia 2019
Usuń Odór facebook
www.usun-odor.pl

Chociaż powszechnie znaną i praktyką jest stosowanie ozonu w celu usunięcia zapachu ze sprzętu sportowego, a nawet sprzętów myśliwskich, jest jeszcze jedna korzyść ze stosowania ozonu.

Zamgławianie Warszawa
Ozonowanie pomieszczeń
Usuń Odór

Usuń-Odór 

Fachowa dezynfekcja wnętrz.

Blog Informacje

Mapa strony

Miasta

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

+48 510-269-951

+48 608-553-373

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2020 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy