Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Roztocza i bakterie to duży problem dla alergików.

 

 Szacuje się, że w Polsce mamy ponad 8 milionów alergików, jedni są uczuleni na kwiaty drudzy na orzeszki a jeszcze inni na roztocza kurzu domowego. Z roztoczami spotykamy się głównie w domowym zaciszu, chowają się one w naszej pościeli, kołdrze, dywanach czy na meblach domowych. Są to maleńkie pajęczaki niedostrzegalne gołym okiem. Mieszkają z ludźmi, bo żywią się głównie złuszczonym ludzkim lub zwierzęcym naskórkiem. 

 

Więcej na temat roztoczy w osobnym artykule pod tym linkiem:

Czy roztocza są groźne?

 

Roztocza i bakterie to duży problem dla alergików.

 

Roztocza tak samo jak bakterię wywołują u alergików stany zapalne i dyskomfort, oczywistym jest, że nikt z nas nie chciałby takiego stanu odczuwać we własnym łóżku..

 

 

"Najczęściej na roztocze reagują układ oddechowy i skóra. Często to ze sobą współgra."

 

Systematyczne zwalczanie roztoczy kurzu domowego to podstawa w poprawie zdrowia.

 

Żeby zapobiegać objawom alergii i powstrzymać problemy zdrowotne należy systematycznie zwalczać tego typu problemy w naszym najbliższym otoczeniu.

 

Jak się za to zabrać?

 

1. Pierwszą sprawą jest pranie ekstrakcyjne tapicerek które dzięki swojej sile ssania i odpowiednio dobranej antyalergicznej chemii usunie większość znaczną część szkodliwych roztoczy z tapicerek i dywanów w naszym domu.

W tym celu najlepiej wynająć profesjonalną firmę zajmującą się wyłącznie praniem ekstrakcyjnym, zabieg taki powinniśmy robić minimum raz na 6 miesięcy. Przy problemach z roztoczami kurzu domowego, regularne pranie pościeli i powłoczek to kolejna czynność która powinna wejść nam w nawyk.

 

Używanie ozonu do neutralizacji roztoczy

 

1. Bardzo dobrą metodą na pozbycie się szkodliwych roztoczy a także wirusów i bakterii jest ozonowanie pomieszczeń. Znakomite działanie utleniające ozonu jest nawet do 50 razy (!) skuteczniejsze i dużo szybsze niż pospolitego chloru. Przy odpowiednio przeprowadzonym zabiegu i dobranym stężeniu usuwa wszelkie problemy z roztoczami kurzu domowego.

 

 

Ozonowanie pomieszczeń Warszawa

 

Firma Usuń Odór zajmuje się Ozonowaniem na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Jeżeli masz jakikolwiek problem i chciałbyś poprawić komfort swojego domowego życia wystarczy się z nami skontaktować a my zrobimy co w naszej mocy by Ci pomóc. więcej informacji na stronie głównej.

 

Kopiowanie tekstu dozwolone w przypadku podaniu źródła artykułu w treści.

 

16 stycznia 2019
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Powszechną praktyką zastosowania ozonu jest dezynfekcja i dezodoryzacja pomieszczeń ale mało kto wie jak pomocny może być dla alergików i skuteczny w walce z uciążliwymi roztoczami.

Zamgławianie Warszawa

Ozonowanie to idealna metoda na roztocza, bakterie i wirusy

I więcej...

 

 

 

Ozonowanie   

Autokarów  

 

 

 

 

Ozonowanie   

Obiektów sportowych  

 

Zaufali nam:

Ozonowanie mieszkań Warszawa
Ozonowanie gabinetów lekarskich Warszawa
Ozonowanie autokarów Warszawa
Ozonowanie biur Warszawa

 

 

   

    Mieszkania

    prywatne.

 

Biura i sale  

    konferencyje.  

 

    Gabinety

    lekarskie.

 

 

 Autokary i     

 busy.

 

Dezynfekcja klubów fitness
Ozonowanie magazynów

   Obiekty   

   sportowe.  

 

   Hale   

   magazynowe.  

 

Dezynfekcja i Dezodoryzacja pomieszczeń, miejsca w których najczęściej pracujemy.

   Dezynfekcja 

   • opis • zastosowanie • metody