Ozonowanie pojazdów pogotowia ratunkowego.

Karetki z reguły czyszczone są za pomocą oprysku środkami dezynfekującymi, jednak coraz większa ilość szpitali decyduje się na metodę ozonowania, dlaczego tak się dzieje?.

Najważniejszą rzeczą jest krew i inne płyny ustrojowe: mogą dostać się do wielu trudno dostępnych miejsc, których nie widzimy lub które po prostu moglibyśmy przegapić podczas oprysku środkiem dezynfekującym.

Zalety użycia ozonu w karetkach medycznych. 

 

Ozon to najsilniejszy czynnik utleniający, który występuje naturalnie, w celu zniszczenia zarazków, wirusów i drobnoustrojów, które mogą pozostać i powodować zanieczyszczenia po przewozie pacjentów. Zabija do 99,99 % z 650 różnych rodzajów organizmów chorobotwórczych w bardzo krótkim czasie.

 

Kolejną korzyścią jest możliwość szybkiego usuwania wszelkich zapachów które mogą wystąpić po przewozie pacjentów. Ozon to najlepszy środek dezodoryzujący dzięki czemu skuteczność usuwania nieprzyjemnego odoru jest bardzo duża.

Szybki proces działania.

Przy odpowiednim stężeniu, przestrzeń karetki wystarczy ozonować około 30 minut, dzięki tak szybkiemu zabiegowi nie "blokujemy" karetki w razi wezwania.
Co jednak, gdy karetka będzie musiała wyjechać w czasie ozonowania?, wystarczy wyłączyć sprzęt, otworzyć okna i karetka może ruszać w drogę. Wywietrzenie ozonu podczas jazdy przy otwartych oknach zajmie maksymalnie kilka minut.

 

Ozonowanie w Warszawie.
 

Firma Usun-Odor działa na terenie Warszawy i okolic i zajmujemy się kompleksowymi usługami ozonowania zarówno pomieszczeń mieszkalnych jak i komercyjnych a także takich obiektów jak karetki, autobusy itp. Jeżeli szukasz specjalistów zajmujących się ozonowanie to dobrze trafiłeś.
Więcej informacji na naszej stronie.
Ozonowanie Warszawa 

24 października 2019

Usuń-Odór 

Blog poradnik.

www.usun-odor.pl
www.usun-odor.pl

Pogotowie medyczne to rodzaj pojazdów narażony na dużą ilość bakterii, wirusów a czasem dużego odoru. Jak sobie z tym radzić?

Ozonowanie karetek
Ozonowanie pomieszczeń
Usuń Odór

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone.

Jakiekolwiek kopiowanie będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej. HASTA M.W

 

HASTA M.W to firma specjalizująca się w dystrybucji produktów oraz prowadzeniu profesjonalnego konsultingu z zakresu import towarów.
Dzięki rozwiniętym kontaktom oraz dużemu doświadczeniu w zakresie ozonatorów i oczyszczaczy powietrza prowadzimy kompleksowe usługi ozonowania pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych a także biurowych.

Menu

Informacje o firmie

HASTA M.W
Ul. 11 Listopada 55/209
05-270, Marki

Kontakt Hasta
Kontakt Hasta

+48 608-553-373

+48 888-892-888

Kontakt Hasta

kontakt@usun-odor.pl

 

Dla firm:

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie