Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Obiekty sportowe

 

Regularne sprzątanie i dezynfekcja wnętrz obiektów sportowych to  podstawa w utrzymaniu odpowiedniego poziomu estetyki lokal i warunków zdrowotnych klienta.

 

Ozonowanie zapewnia nam dezynfekcję pomieszczenia a dodatkowo eliminuje wszelkiego rodzaju zapachy takie jak odór potu lub stęchlizny które są najczęstszymi problemami w szatniach siłowni i klubów fitness.

 

Pomieszczenia codziennego użytku publicznego powinno się mieć pod stałą kontrolą i dbać o odpowiednią estetykę.

Zalety Ozonowania

Zadbaj o komfort klientów.

OZONOWANIE to prosta, nowoczesna metoda dzięki której usuniesz nawet do 99 %  

niepożądanych zapachów i zabezpieczysz miejsce przed roztoczami, bakteriami czy wirusami.

Formy współpracy i kontakt.

Świadczymy usługi dezynfekcji i dezodoryzacji zarówno w formacie jednorazowej usługi jak i indywidualnych pakietów. Pakiet jest to forma współpracy minimum raz w tygodniu która obejmuje pomieszczenia przeznaczone do przebierania, recepcje, korytarze czy sale treningowe, w sprawie wyceny odpowiedniej usługi lub pakietu dla Państwa placówki prosimy o kontakt poniższym formularzem.

Ozon skutecznie dezynfekuje sprzęt sportowy i pomieszczenia do ćwiczeń.

Jakie stężenie ozonu potrzebne do zniszczenia bakterii i wirusów.

Dezynfekcja - Dezodoryzacja

Dezodoryzacja  to doskonała usługa do usunięcia niepożądanych zapachów z pomieszczeń których eliminacja klasycznymi metodami jest niemożliwa. W procesie dezodoryzacji stosujemy najnowsze i najskuteczniejsze technologie.

Dezodoryzacja

usuwanie zapachów.

Dezynfekcja pomieszczeń służy wyeliminowaniu wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych. Zabieg ten usuwa między innymi bakterie i wirusy i przeciwdziała zakażeniom. W procesie dezynfekcji wykorzystujemy najnowsze i najskuteczniejsze dostępne technologie.

Dezynfekcja

pomieszczeń.

Zabezpieczymy twój klub przed zagrożeniem z zewnątrz.

Metoda Ozonowania.

Ozon jest silnie utleniającym gazem zawierającym trzy atomy tlenu o większej gęstości niż powietrze. Dzięki swoim właściwością utleniającym jest najsilniejszym środkiem dezynfekującym pomieszczenie z mikro i makro organizmów tj. bakterie, wirusy i grzyby. Dodatkowym atutem ozonu jest doskonała i szybka dezodoryzacja pomieszczeń z nieprzyjemnych zapachów. Już po 45 minutach od zakończenia ozonowania, pomieszczenie jest gotowe do użytku.

Kontakt.

biuro@usun-odor.pl

+48 510-269-951
+48 608-553-373


Nie odbieramy? Napisz wiadomość, odpiszemy.

Usun Odor
Imię i nazwisko
Firma
Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ciekawe artykuły:

Dezynfekcja klubów sportowych.