Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Ozonowanie mieszkań pod wynajem
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Przygotowanie wynajmowanego mieszkania pod nowych lokatorów to kluczowy element który wpływa na względy wizualne oraz przyszłe relacje z potencjalnym wynajemcom. Ze względu na dużą konkurencje i różnorodność ofert na rynku, agenci wynajmu mieszkań muszą obecnie dbać o najmniejsze detale i dążyć do najwyższych standardów.

Jednymi z kluczowych kwestii na które ludzie zwracają największą uwagę przy wynajem są zapach w lokalu, czystość a w przypadku alergików obecność roztoczy kurzu domowego np. po obecność zwierząt w przeszłości.

Jak w prosty i szybki sposób zabezpieczyć mieszkanie przed powyższymi problemami i przygotować je na wynajem?

W Usuń Odór zajmujemy się profesjonalną obsługą firm i agentów wynajmujących mieszkania na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości,  nasze prace wykonujemy w systemie 24/7 i dostosowujemy do Państwa sytuacji. Działamy w zakresie usuwania uciążliwych zapachów, dezynfekcji pomieszczeń oraz eliminacji roztoczy kurzu domowego.

Po więcej informacji, ceny oraz terminy zapraszamy do kontaktu poniższym formularzem kontaktowym lub pod podanym numerem telefonu.

Ozonowanie mieszkania przed wynajmem.

Ozonowanie miszkania

pod wynajem

 

1. Dezodoryzacja (usuwanie zapachów) - W pomieszczeniach mieszkalnych szczególnie po długotrwałym wynajmie mamy do czynienia z różnego typu nieprzyjemnymi zapachami takimi jak: stęchlizna, zaduch, papierosy lub innego rodzaju problem pozostawiony po lokatorach. Ozon to idealne narzędzie do walki z tego typu problemem, dzięki znakomitym właściwością utleniającym jest idealnym środkiem dezodoryzującym, niekiedy wspomagany dedykowanymi środkami opryskowymi do uciążliwych zapachów.

 

2. Dezynfekcja pomieszczeń - dezynfekcja to kolejna zaleta ozonowania. Po zabiegu ozonem pomieszczenie jest wolne od wirusów, bakterii czy patogenów co jest dodatkowym atutem.

 

3. Eliminacja roztoczy kurzu domowego - Ozonowanie działa bardzo dobrze na organizmy jedno – i wielokomórkowe  tj. alergeny i roztocza. Zabieg ozonowania połączony z opryskiem dedykowanymi środkami usunie wszelkie problemy alergików.

Zalety ozonowania

pod wynajem mieszkania.

"Czyste i zdrowej powietrze wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i zdrowie "

Dezynfekcja - Dezodoryzacja

biuro@usun-odor.pl

 

+48 510-269-951
+48 608-553-373

Usun Odor
Napisz do nas
I umów wizytę.
IMIĘ I NAZWISKO
FIRMA
E-MAIL
WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ozonowanie pomieszczeń Warszawa.