Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Usuń Odór Ozonowanie
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Ozonowanie pomieszczeń.

Usługa

Ozon to alotropowa odmiana tlenu którym oddychamy i który jest podstawowym składnikiem powietrza. W porównaniu do tlenu który składa się z dwóch cząsteczek, ozon jest gazem składającym się z trójatomowych cząsteczek (o3) o większej gęstości niż powietrze. Trzeci atom tlenu sprawia, że ozon ma mocne właściwości utleniające.

Co to jest OZON?.

Co to jest ozon

Co to jest Ozon

Dezynfekcja pomieszczeń.

Dezodoryzacja
Usuwanie zapachów.

Jako biocyd, ozon działa podobnie do chloru i jest używany w podobny sposób. Doskonale dezynfekuje poprzez bezpośrednie utlenianie i niszczenie ściany komórkowej. Skutecznie radzi sobie z szeroką gamą bakterii, wirusów czy patogenów. Ze względu na naturę bezpośredniej siły utleniania ozonu nie ma mechanizmu, dzięki któremu patogeny mogą tworzyć odporność na ozon. Dzięki swojej gazowej formie ozon doskonale penetruje przestrzeń co wpływa znacząco na jakość dezynfekcji danego pomieszczenia.

Ozon to doskonały środek na pozbycie się uciążliwych zapachów, w efekcie wysycania powietrza ozonem następuje również eliminacja związków zapachowych pochodzenia organicznego i nieorganicznego, niszcząc lotne cząsteczki przenoszące zapachy. Warto uwagi jest, że ozon niszczy te cząsteczki a nie chwilowo maskuje jak pospolicie używane odświeżacze w sprayu. Radzi sobie między innymi z takimi problemami jak odór papierosów, stęchlizna, spalenizna a także wiele innych.

Dezynfekcja usuń odór
Dezodoryzacja

Ozonowanie pomieszczeń jest prostym i nieskomplikowanym zabiegiem dlatego też jest to idealna metoda dezynfekcji/dezodoryzacji zarówno dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Ozonowanie z powodzeniem przeprowadzimy między innymi w takich miejscach jak placówki użytku publicznego, firmy  czy mieszkania prywatne.

I więcej...

Zaufali nam:

Ozonowanie mieszkań Warszawa

Gdzie stosujemy metodę Ozonowania?

Ozonowanie gabinetów lekarskich Warszawa
Ozonowanie autokarów Warszawa
Ozonowanie biur Warszawa
Ozonowanie hoteli

 

 

 

 

 

  Ozonowanie   

  Autokarów  

 

 

 

 Ozonowanie

Mieszkań

 

Ozonowanie dla TBS Marki
Ozonowanie dla Orange Polska

Zalecenia w stosowaniu ozonu.

Kontakt w sprawie ozonowania.

Zobacz również: ozonowanie warszawa

 

 

 

 

 

 

  Ozonowanie   

  Obiektów sportowych  

 

Jakie zastosowanie posiada OZON?.

Usuń Odór 1
Usuń Odór 2
Usuń Odór 3
Usuń Odór 4
  • w ozonowanym pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie ani zwierzęta, należy z niego także usunąć rośliny.

 

  • należy pamiętać, aby ludzie nie przebywali także w pomieszczeniach sąsiadujących z ozonowanymi, do których pewne ilości ozonu mogłyby przeniknąć. Bezwzględnie należy wykluczyć możliwość ekspozycji na podwyższone stężenia ozonu osób postronnych.

 

  • pomieszczenia, w których przebywają ludzie nie są hermetyczne. Pomieszczenia podlegające ozonowaniu powinny być w związku z tym odpowiednio uszczelnione, tak aby ozon nie wydostawał się na zewnątrz do sąsiednich pomieszczeń ani do środowiska,

 

  • wszelkie materiały wrażliwe na działanie ozonu powinny być usunięte z pomieszczeń. Ozon może powodować uszkodzenie materiałów, szczególnie tych wykonanych z gum naturalnych, zalecane również usunięcie dzieł sztuki na czas ozonowania.

 

  • nie należy stosować ozonu w środowisku gazów palnych lub materiałów wybuchowych.

 

  • w ozonowanym pomieszczeniu zabrania się palenia tytoniu, pracy z otwartym ogniem, pracy z narzędziami, które powodują płomień lub iskrę, pracy przy użyciu przy użyciu olejów i smarów lub pozostawiania obiektów zabrudzonych olejem lub smarem.

 

  • po zakończeniu zabiegu ozonowania, pomieszczenie należy przewietrzyć przez okres co najmniej od 15 do 30 minut; najlepiej nie wchodzić do niego wcześniej niż po upływie 4 godzin od zakończenia odkażania.

 

  • Specyficzny zapach ozonu może utrzymywać się nawet do 24 godzin jednak nie oznacza to obecności ozonu w pomieszczeniu. Całkowity okres rozpadu ozonu w atmosferze szacuje się od 45min do 1 godziny.

 

Email: biuro@usun-odor.pl

 

Usun Odor
Imię i nazwisko
Firma
Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Więcej dezynfekcja

Więcej dezodoryzacja