Ozon skutecznie dezynfekuje sprzęt sportowy i pomieszczenia do ćwiczeń.

Ozon może zabijać niebezpieczne bakterie, takie jak MRSA i inne tzw. "super bakterie". Stosowanie ozonu do nieaktywnych bakterii jest powszechnie stosowane w przemyśle przetwórstwa żywności i chłodni kominkowej. Ta sama czynność jest dostępna aby zapewnić bezpieczeństwo sprzętu sportowego.

Sprzęt sportowy zaczyna śmierdzieć, ponieważ bakterie osadziły się w piance i wyściółce, której oczyszczenie tradycyjnymi metodami jest prawie niemożliwe. Większość ludzi myje sprzęt wodą z mydłem, oczekując, że to załatwi sprawę. Niektórzy po prostu używają środka do dezynfekcji powierzchni, ale to nie działa, ponieważ jego cząsteczki są zbyt duże i nie są w stanie przeniknąć przez pory pianki i wyściółkę. Obydwie metody są mało efektywne.

"Ozon ma zdolność neutralizowania szerokiego spektrum bakterii, pleśni i usuwania wirusów."

Cząsteczka ozonu, ze względu na swój mniejszy rozmiar, jest w stanie wniknąć głęboko we włókna sprzętu, piankę i wyściółkę, co czyni go idealnym rozwiązaniem do dezynfekcji sprzętu.

Wyobraź sobie jak ubranie z siłowni śmierdziałoby po półrocznym chodzeniu bez prania, ile miałoby bakterii i pasożytów, powiedz nie przeszkadzało by Ci to?
Wiesz, że sprzęt sportowy tak samo jest narażony na bakterie, pasożyty i odór po długotrwałym stosowaniu.

Dzięki częstemu odkażaniu chronisz swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Mobilne Ozonowanie obiektów sportowych i sprzętu.

To praktyczne zastosowanie ozonu jest teraz szybkie w zastosowaniu dzięki dzięki mobilnym firmą takim jak Usuń-Odór.

Specjalizujemy się w kompleksowym ozonowanie pomieszczeń sportowych a także dezynfekcji sprzętu, dlatego też podejmiemy się każdego zlecenia i pomożemy Państwu pozbyć się przykrego problemu.

Więcej na ten temat:
Ozonowanie sprzętu sportowego

Kopiowanie tekstu dozwolone w przypadku podaniu źródła artykułu w treści.

 

 

25 marca 2019
Usuń Odór facebook
www.usun-odor.pl

Chociaż powszechnie znaną praktyką jest stosowanie ozonu w celu usunięcia odoru ze sprzętu sportowego, pomieszczeń i sal do ćwiczeń to jest jeszcze jedna korzyść dla naszego zdrowia ze stosowania ozonu.

Zamgławianie Warszawa
Ozonowanie pomieszczeń
Usuń Odór

Usuń-Odór 

Profesjonalne Ozonowanie Wnętrz

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone.

Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć lub treści będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej. HASTA M.W

 

HASTA M.W to firma specjalizująca się w dystrybucji produktów oraz prowadzeniu profesjonalnego konsultingu z zakresu import towarów.
Dzięki wieloletnim kontaktom oraz nabytemu doświadczeniu w zakresie ozonatorów i oczyszczaczy powietrza prowadzimy kompleksowe usługi ozonowania pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych a także biurowych.

Menu

Informacje o firmie

HASTA M.W
Ul. 11 Listopada 55
05-270, Marki

Kontakt Hasta
Kontakt Hasta

+48 510-269-951

Kontakt Hasta

kontakt@usun-odor.pl

Dla firm:

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie
Usuń Odór facebook