Ozon Dezynfekuje pomieszczenia szpitalne na całym świecie.

Gabinety lekarskie, Szpitale, Przychodnie to miejsca codziennego użytku w których przebywa duża ilość osób.

 

Wirusy i bakterie przewijających się non stop chorych pacjentów narażają lekarza na potencjalne zarażenie różnymi chorobami a samo pomieszczenie gabinetu jest szkodliwe dla pacjentów i mało sterylne.

 

Dbanie i regularna dezynfekcja o wnętrza gabinetów lekarskich w przychodniach lub szpitalach to podstawa w celu zapewnienia sterylnych warunków pracy i zadbanie o zdrowie pacjentów. Dlatego też tak ważna jest jakość powietrza w tego typu miejscach.

 

Jak pozbyć się bakterii, wirusów i poprawić jakość powietrza w krótkim czasie.

 

Ozonowanie gabinetów lekarskich idealną metodą na dezynfekcję.

 

ozon usuwa bakterie z pomieszczeń szpitalnych

 

Ozonowanie wnętrz zapewnia doskonałą dezynfekcję i eliminację wszelkich niepożądanych zapachów, usuwa grzyby, pleśni, bakterie w tym szczep metycylinoopornego gronkowca złocistego (MRSA) a także alergeny.

 

Jest to nowoczesna i bezpieczna metoda dzięki której skuteczność w walce z odorem i dezynfekcją pomieszczeń sięga 100%. Warto również wspomnieć o tym, że Ozon działa podobnie do chloru jednak jest do 30 razy bardziej skuteczny i znacznie szybszy w działaniu.

 

Kopiowanie tekstu dozwolone w przypadku podaniu źródła artykułu w treści.

 

 

 

07 marca 2019
Usuń Odór facebook
www.usun-odor.pl

Chociaż powszechnie znaną i praktyką jest stosowanie ozonu w celu usunięcia zapachu ze sprzętu sportowego, a nawet sprzętów myśliwskich, jest jeszcze jedna korzyść ze stosowania ozonu.

Ozonowanie pomieszczeń
Usuń Odór

Usuń-Odór 

Fachowa dezynfekcja wnętrz.

Blog Informacje

Mapa strony

Miasta

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

+48 510-269-951

+48 608-553-373

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2020 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy