Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Mamy blisko 6-letnie doświadczenie w terenie.


W Usuń Odór naszą pracę z ozonem zaczęliśmy w 2016 roku i od tamtej pory zdobywamy bezcenne doświadczenie w zakresie wykonywanych usług.

Popularność ozonu w Polsce.
Ozonowanie do tej pory było mocno niszowe i mało popularne w Polsce aż do czasu pojawienia się światowej pandemii wirusa covid-19, w dobie tak powszechnego zakażenia wirusem ludzie zaczęli wykorzystywać ozon do dezynfekcji pomieszczeń.
Zmożone zapotrzebowanie spowodowane dezynfekcją pomieszczeń zaowocowało powstaniem wielu firm ozonujących na terenie całego kraju, ciekawostką jest, że wiele z tych firm zaczęło zamykać swoją działalność wraz z końcem pandemii co świadczy o braku doświadczenia oraz profesjonalnego podejścia do tak poważnego tematu a jedynie wyciągnięciu profitów pieniężnych na problemie ludzkim.

Usuń Odór zaczęło swoją działalność długo przed wybuchem pandemii i kontynuuje ją nie zależnie od jej stanu.Główni odbiorcy usług Usuń Odór
Naszymi głównymi odbiorcami są klienci którzy borykają się z przykrymi zapachami w swoich domach i miejscach pracy, do głównych problemów zaliczyć można między innymi: odór papierosów, moczu, farby i lakierów, spalenizny, po zgonie i rozkładzie biologicznym. Do eliminacji tego typu problemów stosujemy głównie metodę ozonowania pomieszczeń która w kryzysowych przypadkach wspierana jest opryskiem biologicznym lub na bazie niektórych efektywnych terpenów w celu zintensyfikowania działania dezodoryzującego.

Drugą grupą odbiorców stanowią ludzie z problemami alergicznymi którzy nie radzą sobie z przeróżnymi grupami roztoczy w swoich miejscach zamieszkania i odczuwają tego skutki na podłożu zdrowotnym, do głównych rodzajów roztoczy zaliczamy: roztocze kurzu domowego (Dermatophagoides pteronyssinus), szczurów tropikalnych czy roztocza z rodziny Tenuipalpidae. Do powyższego problemu stosowana jest zarówno metoda ozonowania pomieszczeń jak i zamgławiania ulv, rodzaj usługi jest zależny od rodzaju pomieszczenia i warunków jakie w nim panują, w niektórych przypadkach obydwie metody są ze sobą łączone.

Kolejnym problemem jest dezynfekcja pomieszczeń a do jej głównych problemów zaliczamy dezynfekcję po zagrożeniu biologicznym wirusowym w tym pospolitego covid-19, po zgonie i rozkładzie ciała, przychodni i szpitali z bakterii i wirusów. Do dezynfekcji używamy zarówno metody ozonowania jak i zamgławiania ulv a użyta metoda jest zależna od rodzaju i wielkości pomieszczenia.

 

 

Miasta w których wykonywaliśmy nasze usługi.

Z racji tego, że siedziba główna naszej firmy znajduję się w Warszawie i tu działamy najdłużej to do naszych głównych odbiorców można zaliczyć oczywiście Warszawskich mieszkańców i lokalne przedsiębiorstwa, jednak od blisko 3 lat nasze usługi rozszerzyliśmy na teren całego kraju i sukcesywnie odwiedzamy nowe miasta, ponad to otworzyliśmy jedną stałą placówkę w mieście Suwałki.

Poniżej znajduje się lista miejsc wraz z linkami do poszczególnych podstron w których z powodzeniem wykonywaliśmy dezynfekcję, dezodoryzację lub eliminację roztoczy.


Warszawa
Łódź
Poznań
Białystok
Suwałki
Gdańsk
Nowy dwór mazowiecki
Zakroczym
Marki
Radzymin
Augustów


 

 

24 marca 2022
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Firma Usuń Odór od blisko 6 lat wykonuje swoje usługi z powodzeniem w wielu miastach Polski. Gdzie do tej pory udało nam się pracować i jakie zlecenia wykonywaliśmy, zobacz listę miast.

Miasta w których pomogliśmy ludziom w zakresie dezynfekcji, dezodoryzacji i eliminacji roztoczy.

I więcej...

 

 

 

Ozonowanie   

Autokarów  

 

 

 

 

Ozonowanie   

Obiektów sportowych  

 

Zaufali nam:

Ozonowanie mieszkań Warszawa
Ozonowanie gabinetów lekarskich Warszawa
Ozonowanie autokarów Warszawa
Ozonowanie biur Warszawa

 

 

   

    Mieszkania

    prywatne.

 

Biura i sale  

    konferencyje.  

 

    Gabinety

    lekarskie.

 

 

 Autokary i     

 busy.

 

Dezynfekcja klubów fitness
Ozonowanie magazynów

   Obiekty   

   sportowe.  

 

   Hale   

   magazynowe.  

 

Dezynfekcja i Dezodoryzacja pomieszczeń, miejsca w których najczęściej pracujemy.

   Dezynfekcja 

   • opis • zastosowanie • metody