Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Karetki z reguły czyszczone są za pomocą oprysku środkami dezynfekującymi, jednak coraz większa ilość szpitali decyduje się na metodę ozonowania, dlaczego tak się dzieje?.

Najważniejszą rzeczą jest krew i inne płyny ustrojowe: mogą dostać się do wielu trudno dostępnych miejsc, których nie widzimy lub które po prostu moglibyśmy przegapić podczas oprysku środkiem dezynfekującym.

Zalety użycia ozonu w karetkach medycznych. 

 

Ozon to najsilniejszy czynnik utleniający, który występuje naturalnie, w celu zniszczenia zarazków, wirusów i drobnoustrojów, które mogą pozostać i powodować zanieczyszczenia po przewozie pacjentów. Zabija do 99,99 % z 650 różnych rodzajów organizmów chorobotwórczych w bardzo krótkim czasie.

 

Kolejną korzyścią jest możliwość szybkiego usuwania wszelkich zapachów które mogą wystąpić po przewozie pacjentów. Ozon to najlepszy środek dezodoryzujący dzięki czemu skuteczność usuwania nieprzyjemnego odoru jest bardzo duża.

Szybki proces działania.

Przy odpowiednim stężeniu, przestrzeń karetki wystarczy ozonować około 30 minut, dzięki tak szybkiemu zabiegowi nie "blokujemy" karetki w razi wezwania.
Co jednak, gdy karetka będzie musiała wyjechać w czasie ozonowania?, wystarczy wyłączyć sprzęt, otworzyć okna i karetka może ruszać w drogę. Wywietrzenie ozonu podczas jazdy przy otwartych oknach zajmie maksymalnie kilka minut.

 

Ozonowanie w Warszawie.
 

Firma Usun-Odor działa na terenie Warszawy i okolic i zajmujemy się kompleksowymi usługami ozonowania zarówno pomieszczeń mieszkalnych jak i komercyjnych a także takich obiektów jak karetki, autobusy itp. Jeżeli szukasz specjalistów zajmujących się ozonowanie to dobrze trafiłeś.
Więcej informacji na naszej stronie.
Ozonowanie Warszawa 

24 października 2019
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Pogotowie medyczne to rodzaj pojazdów który przez swoją specyfikę pracy jest znacząco narażony na dużą ilość bakterii i wirusów a czasem także dużego odoru. Jak sobie z tym radzić?

Ozonowanie karetek

Dezynfekcja i dezodoryzacja pojazdów pogotowia ratunkowego metodą ozonowania.

I więcej...

 

 

 

Ozonowanie   

Autokarów  

 

 

 

 

Ozonowanie   

Obiektów sportowych  

 

Zaufali nam:

Ozonowanie mieszkań Warszawa
Ozonowanie gabinetów lekarskich Warszawa
Ozonowanie autokarów Warszawa
Ozonowanie biur Warszawa

 

 

   

    Mieszkania

    prywatne.

 

Biura i sale  

    konferencyje.  

 

    Gabinety

    lekarskie.

 

 

 Autokary i     

 busy.

 

Dezynfekcja klubów fitness
Ozonowanie magazynów

   Obiekty   

   sportowe.  

 

   Hale   

   magazynowe.  

 

Dezynfekcja i Dezodoryzacja pomieszczeń, miejsca w których najczęściej pracujemy.

   Dezynfekcja 

   • opis • zastosowanie • metody