Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Dezodoryzacja pomieszczeń.
Usuwanie zapachów z pomieszczeń
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Dezodoryzacja pomieszczeń

Skuteczna poprawa jakości powietrza i eliminacja brzydkich zapachów.

Dezodoryzacja
(usuwanie zapachów).

Dezodoryzacja gdzie jest stosowana.

Dezodoryzacja inaczej (eliminacja niepożądanych zapachów) zabieg którego celem jest poprawa jakości powietrza i doprowadzenie do  usunięcia zapachów pochodzenia organicznego lub chemicznego. Główną zaletą zabiegu dezodoryzacji jest eliminacja odoru a nie maskowanie go pospolitymi środkami zapachowymi.

Każdy zabieg dezodoryzacji traktowany jest indywidualnie ponieważ za odpowiedni i pozytywny efekt odpowiadają takie czynniki jak rodzaj problemu z jakim mamy do czynienia, intensywność zapachu czy wielkość pomieszczenia lub przedmiotu do dezodoryzacji.

Eliminacja przykrych zapachów jest dość pospolitym zabiegiem i z powodzeniem stosowana jest w wielu branżach i  gałęziach przemysłu ale do głównych zaliczyć możemy.

Restauracje, bary, kuchni gastronomiczne - Są to lokale w których pojawia się dużo zapachów dlatego miejsca tego typu często korzystają z zabieg dezodoryzacji do usunięcia zapachu spalenizny, odoru tłuszczu czy często stosowanego przez nieuczciwą konkurencję kwasu masłowego.

Mieszkania, pokoje hotelowe, biura - Najbardziej powszechnym problem w tego typu miejscach jest odór po paleniu papierosów w pomieszczeniu, stęchlizna, spalenizna, odór moczu oraz eliminacja zapachów po remoncie.

Przemysł hodowlany - miejsca takie jak chlewni, kurniki czy obory narażone są na bardzo intensywne i nieprzyjemne zapachy zwierzęce dlatego też stosowanie zabiegu dezodoryzacji pozwala zachować odpowiednią estetykę i komfort pracy, praca w tego typu miejscach często łączona jest z dezynfekcją.

Zapach śmierci - to nic innego jak usuwanie zapachu po zmarłym człowieku lub zwierzęciu oraz po procesach rozkładu. Przykry zapach tego typu może utrzymywać się w pomieszczeniu miesiącami dlatego warto działać szybko i stanowczo.

Budynki użyteczności publicznej - takie jak urzędy miejskie, teatry, kina, kasyna, poczty, toalety miejskie itp. zmagają się z dużą ilością osób a to prowadzi do nie oczekiwanych sytuacji typu zalanie powierzchni różnego rodzaju płynami czy odorem moczu.

Samochody, autobusy, naczepy - rożnego rodzaju zapachy w transporcie publicznym, naczepach tirów czy samochodach osobowych.

Dezodoryzacja za pomocą środków z właściwościami absorbującymi LZO to jedne z najbardziej popularnych narzędzi to walki z przykrym zapachem. Terpeny są to składniki olejków eterycznych często zawierające węglowodory i związki tlenowe, mają antybakteryjne, antyseptyczne, przeciwgrzybicze właściwości i potrafią niszczyć cząstki zapachowe. Doskonały do walki z zapachami organicznymi typu mocz, wymiociny, kawa itp. oraz lekkimi zapachami chemicznymi. Jednak w wielu przypadkach pomimo powtarzalnego zabiegu przez kilka dnia, bardziej uciążliwe zapachy ciężko usunąć.

Adsorbcja to proces wiązania substancji gazowej na powierzchni substancji ciekłej lub stałej, lub też proces wiązania substancji ciekłej na powierzchni substancji stałej. Do zabiegu tego typu stosuje się np. filtry węglowe które pochłaniają zapachy organiczne czy węgiel medyczny pochłaniający toksyny.

Ozonowanie to eliminacja niepożądanych zapachów za pomocą odpowiedniego stężenia ozonu, polega ona na wytwarzaniu gazu dedykowanymi do tego generatorami. Ozon ma  świetne właściwości utleniające i dezodoryzujące co sprawia, że jest to jedna z najlepszych i najszybszych metod do pozbycia się przykrego odoru. Radzi sobie świetnie ze wszystkimi przykrymi zapachami w tym z najcięższymi do usunięcia jak odór po zmarłym, chemia czy kwas masłowy.

Usuń Odór 1
Usuń Odór 2
Usuń Odór 3
Usuń Odór 4

Najskuteczniejsze metody stosowane w dezodoryzacji pomieszczeń.

1. Środki opryskowe z właściwościami absorbcji zawierające terpeny.

2. Adsorbcja.

3. Ozonowanie pomieszczeń (gazowanie).

Zmagasz się z przykrym zapachem?
Potrzebujesz dezodoryzacji swojego lokalu?

biuro@usun-odor.pl

Usun Odor
IMIĘ I NAZWISKO
FIRMA
E-MAIL
WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Napisz do nas, zapytaj o szczegóły i umów wizytę.