Najczęstsze problemy z odorem po gościach hotelowych

 

Każdy gość mieszkający w naszym hotelu jest inny i każdy z nich ma swoje wypracowane nawyki, na co oczywiście jako hotelarz nie mamy wpływu.
Jeden lubi palić i nie dba o zakaz palenia a drugi z kolei będzie bawił się całą noc i zostawi pokój cały zalany alkoholem czy wymiocinami. 

 

Po takich gościach personel sprzątający zawsze ma ręce pełne roboty żeby doprowadzić pokój do porządku przed przyjazdem kolejnych gości. 

Idealne posprzątanie jednak nie zawsze wystarczy, szczególnie kiedy w pokoju pozostanie nieprzyjemny odór który odstraszył był niemal każdego nowego lokatora.

 

Poniżej lista problemów które w największej ilości mają hotelarze.

 

1. Odór papierosów - to problem o największej intensywności który zdarza się niemal w każdym hotelu regularnie i jest nie łatwy do kompletnego szybkiego usunięcia.

 

2. Odór wymiocin, moczu, alkoholu - po całonocnych imprezach w pokoju jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że spotkamy się z jednym z podanych problemów.

 

3. Bakterię, roztocza i wirusy po gościach - Jeżeli chodzi o wirusy i bakterię pozostawione po gościach jest to problem indywidualny lecz również często spotykany, najlepszym przykładem jest gość hotelowych chory na przykładową grypę który roznosi wirus swojej choroby po całym pokoju. Roztocza z kolei to problem który przybywa z biegiem czasu a który wywołuje duże alergie u osób alergicznych.

 

Jak radzić sobie z usuwaniem takich problemów w ekspresowym tempie?

 

 

Wszystko zależy od danego problemu, wiadomo, że usunięcie plamy wymiocin będzie inne niż usunięcie odoru po papierosach ale w końcu mówimy to wyłącznie o usuwaniu zapachów a do takiego problemu najlepsza jest tylko jedna metoda.

 

Ozonowanie pomieszczeń hotelowych

 

Dokładnie tak, ozonowanie w walce z nieprzyjemnym zapachem niema sobie równych, jego moc działania jest do 3000 raz lepsza niż chlor! 

 

W efekcie wysycania powietrza ozonem następuje eliminacja związków  zapachowych pochodzenia organicznego i nieorganicznego, niszcząc lotne cząsteczki przenoszące zapachy.

 

Warto też wspomnieć, że ozon ulatnia się po upływie około 40 minut dzięki czemu jest w 100% bezpiecznym i szybkim zabiegiem na wszelkiego rodzaju odór. Oczywiście nie mylmy tego z przebywaniem w pokoju ozonowanym które jest kategorycznie zabronione lecz wystarczy odczekać do 40 minut po ozonowaniu a pomieszczenie jest gotowe do użytkowania i wolne od odoru.

 

 

Dlatego też zachęcam wszystkich przedsiębiorców posiadających hotele, pensjonaty czy sale konferencyjne do bliższego zapoznania się z tematem ponieważ usługi ozonowania może wpłynąć tylko pozytywnie na świadczone przez nich usługi.

 

Kopiowanie tekstu dozwolone w przypadku podaniu źródła artykułu w treści.

 

 

 

19 stycznia 2019
www.usun-odor.pl
Usuń Odór facebook

Chociaż powszechnie znaną i praktyką jest stosowanie ozonu w celu usunięcia zapachu ze sprzętu sportowego, a nawet sprzętów myśliwskich, jest jeszcze jedna korzyść ze stosowania ozonu.

Usuń Odór

Blog Informacje

Czy warto ozonować pokoje hotelowe i jak to wygląda?

I więcej...

Zaufali nam:

Ozonowanie mieszkań Warszawa
Ozonowanie gabinetów lekarskich Warszawa
Ozonowanie autokarów Warszawa
Ozonowanie biur Warszawa

 

 

   

    Mieszkania

    prywatne.

 

Biura i sale  

    konferencyje.  

 

    Gabinety

    lekarskie.

 

 

 Autokary i     

 busy.

 

 

 

 

Ozonowanie   

Autokarów  

 

   Obiekty   

   sportowe.  

 

 

 

 

Ozonowanie   

Obiektów sportowych  

 

Gdzie świadczymy usługi dezynfekcji i dezodoryzacji pomieszczeń.

Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

+48 510-269-951

+48 608-553-373

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2021 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy