Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2022 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

Najczęstsze problemy z odorem po gościach hotelowych.

 

Każdy gość mieszkający w naszym hotelu jest inny i każdy z nich ma swoje wypracowane nawyki, na co oczywiście jako hotelarz nie mamy wpływu.
Jeden lubi palić i nie dba o zakaz palenia a drugi z kolei będzie bawił się całą noc i zostawi pokój cały zalany alkoholem czy wymiocinami. 

 

Po takich gościach personel sprzątający zawsze ma ręce pełne roboty żeby doprowadzić pokój do porządku przed przyjazdem kolejnych gości. 

Idealne posprzątanie jednak nie zawsze wystarczy, szczególnie kiedy w pokoju pozostanie nieprzyjemny odór który odstraszył był niemal każdego nowego lokatora.

 

Lista problemów które w największej ilości mają hotelarze.

 

1. Odór papierosów - to problem o największej intensywności który zdarza się niemal w każdym hotelu regularnie i jest nie łatwy do kompletnego szybkiego usunięcia.

 

2. Odór wymiocin, moczu, alkoholu - po całonocnych imprezach w pokoju jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że spotkamy się z jednym z podanych problemów.

 

3. Bakterię, roztocza i wirusy - Dezynfekcja po gościach - Jeżeli chodzi o wirusy i bakterię pozostawione po gościach jest to problem indywidualny lecz również często spotykany, najlepszym przykładem jest gość hotelowych chory na przykładową grypę który roznosi wirus swojej choroby po całym pokoju. Roztocza z kolei to problem który przybywa z biegiem czasu a który to wywołuje duże alergie u osób uczulonych.

 

Szybki sposób na eliminację przykrych zapachów.

 

 

Ozonowanie pomieszczeń hotelowych.

 

Ozonowanie pomieszczeń to najczęściej wybierana metoda do usuwania przykrych zapachów. Nawet kilkuminutowy zabieg metodą ozonowania niema sobie równych w walce z nieprzyjemnym zapachem, przykładowo jego moc działania dezodoryzacji jest do 3 tyś raz lepsza niż chlor! 

 

W efekcie wysycania powietrza ozonem następuje eliminacja związków zapachowych pochodzenia organicznego i nieorganicznego, niszcząc lotne cząsteczki przenoszące zapachy.

 

Warto też wspomnieć, że ozon ulatnia się po upływie około 40 minut dzięki czemu jest w 100% bezpiecznym i szybkim zabiegiem na wszelkiego rodzaju dezynfekcje pomieszczeń czy niepożądany odór.

 

Dla jasności przebywanie w pokoju ozonowanym które jest kategorycznie zabronione! do pomieszczenia możemy wejść po odczekaniu ok. 40 minut, po tym czasie należy wejść i dobrze przewietrzyć pomieszczenie.

 

Dlatego też zachęcamy wszystkich przedsiębiorców posiadających hotele, pensjonaty czy sale konferencyjne do bliższego zapoznania się z tematem ponieważ usługi ozonowania mogą znacząco wpłynąć na komfort i estetykę w obiekcie.

 

Kopiowanie tekstu dozwolone w przypadku podaniu źródła artykułu w treści.

 

19 stycznia 2019
www.usun-odor.pl
  1. pl

#UsunOdor

Usuń Odór facebook

Chociaż powszechnie znaną i praktyką jest stosowanie ozonu w celu usunięcia zapachu ze sprzętu sportowego, a nawet sprzętów myśliwskich, jest jeszcze jedna korzyść ze stosowania ozonu.

Czy warto ozonować pokoje hotelowe i jak to wygląda?

I więcej...

 

 

 

Ozonowanie   

Autokarów  

 

 

 

 

Ozonowanie   

Obiektów sportowych  

 

Zaufali nam:

Ozonowanie mieszkań Warszawa
Ozonowanie gabinetów lekarskich Warszawa
Ozonowanie autokarów Warszawa
Ozonowanie biur Warszawa

 

 

   

    Mieszkania

    prywatne.

 

Biura i sale  

    konferencyje.  

 

    Gabinety

    lekarskie.

 

 

 Autokary i     

 busy.

 

Dezynfekcja klubów fitness
Ozonowanie magazynów

   Obiekty   

   sportowe.  

 

   Hale   

   magazynowe.  

 

Dezynfekcja i Dezodoryzacja pomieszczeń, miejsca w których najczęściej pracujemy.

   Dezynfekcja 

   • opis • zastosowanie • metody