Czy warto ozonować gabinety
lekarskie?

Gabinety lekarskie to miejsca codziennego użytku w których przebywa codziennie duża ilość osób.

 

Wirusy i bakterie przewijających się non stop chorych pacjentów narażają lekarza na potencjalne zarażenie różnymi chorobami a samo pomieszczenie gabinetu jest szkodliwe dla pacjentów i mało sterylne.

 

Dbanie i regularna dezynfekcja o wnętrza gabinetów lekarskich w przychodniach lub szpitalach to podstawa w celu zapewnienia sterylnych warunków pracy i zadbanie o zdrowie pacjentów. Dlatego też tak ważna jest jakość powietrza w tego typu miejscach.

 

Jak pozbyć się bakterii, wirusów i poprawić jakość powietrza w krótkim czasie.

 

Ozonowanie gabinetów lekarskich idealną metodą na dezynfekcję.

 

Ozonowanie wnętrz zapewnia doskonałą dezynfekcję i eliminację wszelkich niepożądanych zapachów, usuwa grzyby, pleśni, bakterie i alergeny.

 

Jest to nowoczesna i bezpieczna metoda dzięki której skuteczność w walce z odorem, dezynfekcją pomieszczenia sięga 99%. Warto również wspomnieć o tym, że Ozon działa podobnie do chloru jednak jest do 30 razy bardziej skuteczny i znacznie szybszy w działaniu.

 

 

 

07 marca 2019

Usuń-Odór Blog poradnik.

www.usun-odor.pl
www.usun-odor.pl

Przebywając w miejscach publicznych takich jak przychodnia czy gabinet lekarski jesteśmy narażenie na zmożoną ilość bakterii i wirusów, jak sobie z tym radzić i temu zapobiegać?

Ozonowanie pomieszczeń
Usuń Odór

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone.

Jakiekolwiek kopiowanie będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej. HASTA M.W

 

HASTA M.W to firma specjalizująca się w dystrybucji produktów oraz prowadzeniu profesjonalnego konsultingu z zakresu importu towarowego.
Dzięki rozwiniętym kontaktom oraz dużemu doświadczeniu w zakresie ozonatorów i oczyszczaczy powietrza prowadzimy kompleksowe usługi ozonowania pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych a także biurowych.

Menu

Informacje o firmie

HASTA M.W
Ul. 11 Listopada 55/209
05-270, Marki

Kontakt Hasta
Kontakt Hasta

+48 796-103-993

+48 888-892-888

Kontakt Hasta

kontakt@usun-odor.pl

 

Dla firm:

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie