Mapa strony

Miasta

Usługi

HASTA M.W
Romaszewskiego 5a
01-874, Warszawa

NIP: 1182124115

+48 510-269-951

+48 608-553-373

KONTAKT.

biuro@usun-odor.pl

Usuń Odór - Ozonowanie

© 2021 HASTA M.W Wszelkie prawa zastrzeżone.

Usuń Odór mapa
Usuń Odór facebook

Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć autorskich lub treści strony będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

 

Gdzie działamy

   Roztocza czyli inaczej "pajęczaki" bo tak prawidłowo nazywają się te pasożyty o których słyszała pewnie większość z nas.

Mikroskopijne organizmy żyjące w dużej mierze dzięki naszemu złuszczonemu naskórkowi kryją się w naszej pościeli, materacu, obiciach np. tapicerka krzesła czy dywan, wykładzina.

 

 

W jakich warunkach żyją i rozmnażają się roztocza ?

 

 Najkorzystniejszą dla rozwoju pajęczaków temperaturą jest ok. 23°C, choć mogą rozwijać się w zakresie temperatur od 17°C do 28°C.

Temperatura otoczenia poza tą skalą zarówno ujemna jak i dodatnia zmniejsza żywotność roztoczy np. w temp. 45°C mogą przeżyć 24 godziny a w temperaturze 2°C przez ok. 168 godzin.

 

Uważa się, że temperatura do główny czynnik jaki wpływa na rozwój i żywotność roztocza ale mamy jeszcze jeden ważny aspekt.

Wilgotność względem powietrza odpowiednia do życia to pow. 70%. Dzięki temu samice mogą spokojnie składać jaja (jedna składa nawet do 100).

 

Odpowiedni rozwój to również pokarm a do tego najlepiej nadaje się ludzki naskórek złuszczany przez cały dzień oraz wszelkiego rodzaju mikroelementy znajdujące się blisko pasożytów, dlatego też ważne jest

regularne sprzątanie pomieszczeń.

 

 

Jak wpływają na nasze zdrowie i alergie

 

Odchody pajęczaków posiadają alergeny szkodliwe dla człowieka i rozpylane w powietrzu za pomocą kurzu domowego powodują u alergików takie objawy jak:


uporczywy kaszel, uczucie zatkanych dróg oddechowych, częste pobudki w nocy i trudności z zasypianiem, swędzenie skóry..

Osoby z astmą czy chorobami płuc będą odczuwać skutki z podwójną siłą.

Małe dzieci mają dużo niższą odporność na roztocza przez co są jeszcze bardziej narażone na niepożądane choroby i alergie.

 

 

 

Ozonowani pomieszczeń znacząco pomaga!

 

Regularne Ozonowanie pomieszczeń w których przebywamy to idealny sposób by pozbyć się niepożądanych bakterii oraz roztoczy.

Dzięki swojemu precyzyjnemu działaniu ozon wniknie nawet w najmniejsze szczeliny, materacy, krzeseł, zasłon, szafek i wszystkich pozostałych elementów

 

Czy Roztocza kryjące się w naszym domu, są takie groźne ?

www.usun-odor.pl
Usuń Odór facebook